Sõltumatu naine. 5 sammu rahalise vabaduseniSõnum

Loe katkendit
Märgi loetuks
Kuidas lugeda raamatut pärast ostmist
  • Lugemine ainult LitRes “Loe!”
Kas teil pole raamatute lugemiseks aega?
Lõigu kuulamine
Sõltumatu naine. 5 sammu rahalise vabaduseni
Sõltumatu naine. 5 sammu rahalise vabaduseni
− 20%
Ostke elektroonilisi raamatuid ja audioraamatuid 20% allahindlusega
Ostke komplekt hinnaga 24,42 19,54
Sõltumatu naine. 5 sammu rahalise vabaduseni
Sõltumatu naine. 5 sammu rahalise vabaduseni
Sõltumatu naine. 5 sammu rahalise vabaduseni
Audioraamat
Loeb Merit Raju
15,26
Lisateave
Raamatu kirjeldus

See eriline investeerimisraamat sai alguse puhtalt isiklikust taipamisest ja väga haavatavast hetkest, mil lapsega kahekesi elades ja ettevõtjana läbipõlenuna tuli selge arusaam, et ma olen hädas. Üks asi, mis mind aitas, oli investeerimine. Kitsamalt ja tehnilisemalt vaadatuna. Laiemas plaanis aitas mind oma sõltuva olukorra sügavam mõistmine ja rahaasjade (ja elu) eest täie vastutuse võtmine.

See on inspireeriv ja aus raamat rahast. Tabust, mille teemal on paaridel kõige rohkem tülisid. Leiad siit emotsionaalseid lugusid ja ka komistuskive ning oma nahal läbi proovitud soovitusi. Ja lõpuks on see investeerimisraamat sellest, et asi pole ainult rahas.

See on raamat sellest, kuidas saada sõltumatuks naiseks.

Alguses emotsionaalselt ja pisitasa üha enam materiaalselt ka.

See raamat muudab sinu elu. Kuidas sa mõtled. Oma raha ja päeva korraldad. Kellega läbi käid ja kuidas end oma elus tunned. Sul on rohkem valikuid ja vähem sundkäike.

Merit Raju

Teen juba 13 aastat tööd, mis on ühtlasi mu elustiil, kirg ja missioon. Nimetan end elustiili disaineriks: õitsen ise ja aitan ka teistel õide puhkeda. Olgu teemaks tervis, töised valikud, ettevõtlus, heaolu või raha. Seda peegeldavad mu raamatud ja Hingele Pai ajakirjad, juba üksteist korda toimunud joogafestivalid, uus konverents, töötoad, vebinarid, erakohtumised ja hingelepai.ee veebiportaal. Hariduselt olen Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna bakalaureus ja Hamburgi Ülikooli ärimagister. Õppinud ja töötanud olen lisaks Eestile veel neljas riigis: Soomes, Saksamaal, Belgias, Austraalias, kokku üle kolme aasta. Juba seitse aastat on mul olnud au olla ema. Ja elujanu ja elurõõm – need käivad minuga pidevalt kaasas.

Täpsemad andmed
  • Vanusepiirang: 0+
  • Suurus: 260 lk. 66 illustratsiooni
  • ISBN: 9789949019762
  • Kirjastaja: Lihtne OÜ
  • Copyright: Eesti digiraamatute keskus OU
  • Sisukord
"Sõltumatu naine. 5 sammu rahalise vabaduseni" — loe veebis tasuta üht katkendit raamatust. Kirjutage kommentaare ja ülevaateid, hääletage oma lemmiku poolt.
Muud versioonid
Sõltumatu naine. 5 sammu rahalise vabaduseni
Audioraamat
Loeb Merit Raju
15,26

Lisage arvustus

Mida te arvate raamat?
Hinda raamatut