Lühikokkuvõte raamatust "21 õppetundi 21. sajandiks"Audio

Lõigu kuulamine
Märkige loetuks
Kuidas kuulata raamatut pärast ostmist
Raamatu kirjeldus

Lühikokkuvõte rahvusvahelisest menukist. „Sapiens“ uuris meie minevikku. „Homo Deus“ vaatles tulevikku. Nüüd on aeg keskenduda olevikule. Yuval Noah Harari, üks nüüdisaja silmapaistvamaid mõtlejaid, pühendub oma kolmandas menuraamatus tänase päeva tähtsaimatele küsimustele.

Mil moel muudavad arvutid ja robotid inimlikkuse olemust? Kuidas võidelda võltsuudiste epideemia vastu? Kas rahvusel ja religioonil on veel tähtsust? Mida peaksime õpetama oma lastele?

Tehnoloogia areneb kiiremini kui meie arusaam sellest, häkkimisest on saanud lahingutaktika ja maailm näib lõhestunum kui kunagi varem. Harari tõstatab olulised küsimused, mida peame endale esitama, et jääda ellu peadpööritavalt muutuvas maailmas. 21 peatükis, mis on ühtaegu sügavamõttelised ja provokatiivsed, arendab autor edasi oma eelmiste teoste ideid, luues selgust poliitilistes, tehnoloogilistest, ühiskondlikes ja eksistentsiaalsetes küsimustes.

Dr Yuval Noah Harari on Oxfordi ülikooli doktorikraadiga ajaloolane, kellel on haruldane võime kirjutada keerulistel teemadel selgelt ja kaasahaaravalt. Tänu sellele on ta erakordselt menukad raamatud tõlgitud üle 40 keelde. Loeb Peeter Tammearu.

Täpsemad andmed
  • Vanusepiirang: 0+
  • Kestus: 17 min. 15 s.
  • ISBN: 0000000000119
  • Kirjastaja: Eesti Digiraamatute Keskus OÜ
  • Copyright: Eesti digiraamatute keskus OU
Audioraamat Evelin Kivilo-Paas "Lühikokkuvõte raamatust "21 õppetundi 21. sajandiks""- laadige alla mp3-fail või kuulake veebis tasuta.

Lisage arvustus

Mida te arvate raamat?
Hinda raamatut