Lühikokkuvõte raamatust "Homo Deus. Homse lühiajalugu"Audio

Lõigu kuulamine
Märkige loetuks
Kuidas kuulata raamatut pärast ostmist
Raamatu kirjeldus

Lühikokkuvõte rahvusvahelisest bestsellerist. Käesolevat sajandit kujundavad erakordsed väljakutsed, unistused ja painajad alates surma alistamisest kuni tehiselu tekkeni. Oma teises raamatus arutleb üks kaasaja säravamaid mõtlejaid Yuval Noah Harari selle üle, mis saab meist siis, kui need kõik teoks saavad. Kuidas kaitsta oma habrast maailma iseenda hävitava tungi eest?

Suurepärase jutuvestja vaimustav teos vaatleb tulevikku värske ja teistmoodi vaatenurga alt. See lahutab meelt, intrigeerib ja viib mõtted täiesti uutele radadele. Autor väidab, et sõjad jäävad minevikku ‒ surm enda käe läbi on tõenäolisem kui hukkumine relvakonfliktis. Maailma näljahädad kaovad ‒ ülesöömine kujuneb suuremaks ohuks kui nälgimine. Surmast saab kõigest tehniline tõrge ‒ aga surematuse saavutamise nimel hakkab kannatama inimestevaheline võrdsus. Mis meid tulevikus ees ootab?

Raamat „Sapiens. Inimkonna lühiajalugu“ näitas, kust me tulime; „Homo Deus. Homse lühiajalugu“ aga näitab, kuhu me teel oleme.

Täpsemad andmed
  • Vanusepiirang: 0+
  • Kestus: 12 min. 46 s.
  • ISBN: 0000000000120
  • Kirjastaja: Eesti Digiraamatute Keskus OÜ
  • Copyright: Eesti digiraamatute keskus OU
Audioraamat Tiia Kõnnussaar "Lühikokkuvõte raamatust "Homo Deus. Homse lühiajalugu""- laadige alla mp3-fail või kuulake veebis tasuta.

Lisage arvustus

Mida te arvate raamat?
Hinda raamatut