Lühikokkuvõte A. ja T. Leonard-Curtini teosest "Väikeste sammude jõud. Kuidas teha väikseid, aga tõhusaid muudatusi, kui kõik kasvab üle pea"

Audio
Puudub laos
Märkige kuulatuks
Teatage, kui raamat jõuab müügile
Kuidas kuulata raamatut pärast ostmist
Raamatu kirjeldus

Kas kannatate vaimse ülekoormuse all, sest peate liiga paljuga toime tulema?

Kas olete märganud, et viimasel ajal näib iga teine inimene, kellega te vestlete, kannatavat vaimse ülekoormuse all? Kunagi varem ei ole meilt oodatud, et oleksime vahetpidamata nii mitmes mõttes „liinil”. Võib tunduda, et nõudmiste piirid muudkui nihkuvad. Meil palutakse teha järjest rohkem ja rohkem, kasutades aina vähem ja vähem aega, energiat ja ressursse.

Selle asemel et oodata suuri ja pöördelisi hetki, mida võite ootama jäädagi, saate muuta oma elu lihtsate väikeste otsuste ja tegude kaupa, et iseenda vajadusi rohkem arvestada ja näha uusi väljavaateid. Selles aitab teid väikeste sammude jõu meetod.


Kui mõistus ütleb teile, et te ei suuda halba olukorda muuta, ei väärigi midagi paremat, või kui kardate kaotada seda, mis teil juba on, siis on see lihtne ja tõhus raamat just teie jaoks.


Aisling Leonard-Curtin ja dr Trish Leonard-Curtin on psühholoogide tandem, kes juhivad üheskoos Iirimaal ACT Now Purposeful Living teraapiakeskust ning nende kutsumus on julgustada inimesi elama täiel rinnal, olles hetkes kohal ja püüeldes järkjärguliste muudatuste meetodi abil elamisväärse elu poole. Nad elavad ja töötavad Dublinis, esinedes ja koolitades

regulaarselt ka mujal Euroopas ning USA-s.

Täpsemad andmed
  • Vanusepiirang: 0+
  • Kestus: 12 min. 37 s.
  • ISBN: 0000000000180
  • lugeja: Fredi Filing
  • Kirjastaja: Eesti Digiraamatute Keskus OÜ
  • Copyright: Eesti digiraamatute keskus OU
Audioraamat Katrin Streimann "Lühikokkuvõte A. ja T. Leonard-Curtini teosest "Väikeste sammude jõud. Kuidas teha väikseid, aga tõhusaid muudatusi, kui kõik kasvab üle pea""- laadige alla mp3-fail või kuulake veebis tasuta.

Отзывы

Сначала популярные

Оставьте отзыв