Ostu tühistamine ja raha tagastamine

Oma küsimusele vastuse leidmiseks vaadake korduma kippuvaid küsimusi allpool või võtke ühendust meie tugiteenusega saates kirja e-posti aadressile help@litres.ee

Support FAQ
Korduma kippuvad küsimused > Ostu tühistamine ja raha tagastamine

Ostu tühistamine ja raha tagastamine

  • Kui mõtlesite LitResis sooritatud ostu suhtes ümber, siis võite saata selle tühistamise või rahaliste vahendite tagastamise päringu 14 päeva jooksul oma raamatukogu kontaktile alates maksmise kuupäevast, tingimusel, et te ei ole alustanud ostetud raamatu lugemist ja te ei ole seda alla laadinud.
  • Kahjuks ei ole võimalik keelduda ostetud elektroonilisest raamatust, mis on juba alla laaditud ja mida te olete asunud lugema. Seda juhul, kui ei ole tuvastatud raamatu faili tehnilisi puudusi, mis ei võimalda seda lugeda või kuulata.
  • Teil on võimalik ükskõik millisel hetkel tühistada elektroonilise raamatu ettetellimus. Kui raamat on müüki saabunud, saate veel ostu tühistada ja saata raha tagastamise päringu 14 päeva jooksul alates maksmise kuupäevast, tingimusel, et te ei ole alustanud ostetud raamatu lugemist ega ole seda alla laadinud.

Tagastamise tingimused:

  1. Tagastatakse ainult need rahalised vahendid, mille on kasutaja lisanud oma LitResi konto arvele. Kampaaniate ja promokoodide alusel saadud vahendid ning boonuspunktid tagastamisele või ümbervahetamisele ei kuulu.
  2. Rahaliste vahendite tagastamiseks tuleb saata päring e-posti aadressile help@litres.ee, milles tuleb märkida tagastamise põhjus, rekvisiidid, millele raha tagastatakse ja LitResi kasutajanimi.
  3. Raha tagastamine toimub pärast tagastamise kinnitamist tugiteenuse töötaja poolt. Mõnikord kulub selleks rohkem aega, kuid mitte üle 7 tööpäeva.

Tagastamise viisid:

Rahaliste vahendite tagastamine toimub kasutaja pangakontole punktis 1, 2 ja 3 sätestatud tingimustel.ЛитРес