Laura lood. Kuues raamatTekst

Loe katkendit
Märgi loetuks
Kuidas lugeda raamatut pärast ostmist
  • Lugemine ainult LitRes “Loe!”
Šrift:Väiksem АаSuurem Aa

Aline de Pétigny, Nancy Delvaux
Laura lood. Kuues raamat

ISBN 9789949555451

e-ISBN 9789949788231

LAURA EI TAHA LASTEAEDA MINNA


LAURA ON KOOS MÕMMIGA MÕNUSASTI TEKI ALL SOOJAS. TA EI TAHA SUGUGI ÜLES TÕUSTA JA LASTEAEDA MINNA. LAURA TAHAKS HOOPIS VEEL NATUKE VOODIS PIKUTADA, SIIS VEIDI MÄNGIDA JA SIIS UUESTI TEKI ALLA PUGEDA JA LEMMIKRAAMATUID VAADATA.


AGA NII NAGU IGAL HOMMIKUL, TULEB EMA KA TÄNA LAURA TUPPA JA HÜÜAB RÕÕMSALT: „ÄRKA ÜLES, KULLAKE! HAKKAME LASTEAEDA MINEMA!” EMA TÕMBAB KARDINAD EEST JA TEEB ISEGI AKNA LAHTI, ET PÄIKE JA VÄRSKE ÕHK LAURA ÜLES ÄRATAKSID.

„MA EI TAHA LASTEAEDA MINNA,” ÜTLEB LAURA.

„JÄLLE!” IMESTAB EMA. „SA RÄÄGID JUBA TÜKK AEGA IGAL HOMMIKUL, ET SA EI TAHA LASTEAEDA MINNA. MIS OMETI JUHTUNUD ON?”„MA TAHAN KODUS MÄNGIDA!”

„MA PEAN MÕMMILE JA TEMA SÕPRADELE MAJA EHITAMA. JA LIUMÄE KA VEEL.”

„MUL ON NII PALJU TEGEMIST!”


„MA SAAN ARU KÜLL, AGA LASTEAIAS OOTAB SIND ÕPETAJA JA TA TAHAB SULLE IGASUGUSEID HUVITAVAID ASJU ÕPETADA. KOLMAPÄEVAL OLED SA KODUS, SIIS EHITAD MAJA JA LIUMÄE. TÕUSE NÜÜD ÜLES, MEIL ON JUBA KIIRE!” ÜTLEB EMA.

LAURA RONIB OHATES VOODIST VÄLJA. KÜLL ON RASKE LASTEAEDA MINNA, KUI ÜLDSE EI TAHAKS!

POOL TUNDI HILJEM ISTUB LAURA LASTEAIA HOOVIS JA VAATAB OMA SÕPRU, KES JOOKSEVAD RINGI JA MÄNGIVAD. LAURA MÕTLEB SELLELE, MIDA TA PRAEGU TEEKS, KUI OLEKS KOJU JÄÄNUD. TA KUJUTAB ETTE, MILLISE MAJA TA OLEKS MÕMMILE EHITANUD, KUIDAS TA OLEKS NATUKE RAAMATUT VAADANUD, TANTSINUD JA LAULNUD …


„MIKS SA MÄNGIMA EI TULE?” IMESTAB JOONAS, NÄHES SÕPRA ÜKSINDA PINGIL ISTUMAS.

Olete lõpetanud tasuta lõigu lugemise. Kas soovite edasi lugeda?