Tuult tiibadesseSõnum

Loe katkendit
Märgi loetuks
Kuidas lugeda raamatut pärast ostmist
  • Lugemine ainult LitRes “Loe!”
Šrift:Väiksem АаSuurem Aa


Autor Rain Siemer

Toimetaja Karin Kastehein

Kujundaja Mai Grepp

Trükikoda Print Best

©Rain Siemer

ISBN 978-9949-7313-2-9 (köites)

ISBN 978-9949-7313-3-6 (epub)

Motivatsioon saab alguse meie enda seest nagu ka kogu meie jõud ja usk. Motivatsiooni vajame selleks, et püüda oma unistusi. Jah, unistada on tore, aga ainult sellega pole mõtet piirduda – mingil hetkel tuleb kätte võtta ja vähemalt mõned unistused teoks teha. See nõuab küll pingutust, tugevat tahet ja usku ning üldiselt oled sa oma teel üksi. Neid, kes sind toetavad, on vähe, nii et hoia nende ligi. Tihtipeale kipuvad ümbritsevad inimesed sind ikka kritiseerima ja tagasi tõmbama – neist hoia targu eemale. Jää enesele kindlaks ja ära loobu unistusi täitmast, isegi kui kõik tundub sellele vastu töötavat. Kui sul aga tekib endalgi kahtlus, siis toida ennast motiveerivate tsitaatidega. Sa suudad saavutada kõik, mida soovid!

Edu ja kordaminekuid!

Rain

Järgi oma unistusi

Kõik enesestmõistetavad asjad, mida me praegu igapäevaselt kasutame – autod, lennukid, laevad, rattad, elektripirn – , on kunagi olnud kellegi unistus, mis sai teoks tänu tema julgusele unistada suurelt ja järgida jonnakalt oma teekonda kõigi takistuste kiuste.

Rain Siemer

Võimalus, et unistused täituvad, muudab elu huvitavaks.

Paulo Coelho

Unistamine on palju tähtsam kui tarkus, sest tarkusel on piirid, aga unistamine on piiritu.

Albert Einstein

Pole olemas võimatuid unistusi, on vaid piiratud ettekujutus võimalikkusest.

Beth Mende Conny

Kui sul on unistus, siis tegutse, usu, et seda on võimalik teoks teha, ja tegutse kogu oma jõu ning tahtega. Ei tasu kahelda: sa suudad täita kõik oma soovid, kui sa neisse ainult panustad ja usud! Anna minna!

Rain Siemer

Meil kõigil on võime kasutada oma mõtete jõudu ja me teeme seda kas teadlikult või alateadlikult. Oma mõtetega loome võimalike elusündmuste eskiisi ja emotsionaalse energiaga käivitame protsessi. Nii anname võimaluse sündmusel realiseeruda. Kui teadlikult oma mõtteid juhtida, siis on kergem oma elu kujundada ja unistusi täita.

Anneli Salk

Kaalu oma eesmärke hoolega. Küsi endalt, kas need on tasakaalus teiste oluliste asjadega su elus. Küsi endalt, kas asja ära tegemine suurendab sinu sügavat isiklikku rahulolu või oled valinud selle sihi hoopis teistest inimestest tulenevate põhjuste või ühiskonna surve tõttu.

Peep Vain

Tuline tahtmine olla ja teha on lähtekoht, kust algab unistaja edu. Ükskõiksusest ning ambitsioonide puudumisest ei sünni unistusi.

Napoleon Hill

Ükski unistus ei ole läbinisti ebatõenäoline ja kunagi ei ole liiga hilja unistust täide viia.

Imbi Viirok

Unistus on see, mis aitab hommikul voodist välja; see, mis tekitab mõnusa ootusärevuse. See paneb sind liigutama ja arenema. Unistused võivad olla suured ja väikesed, aga vähemalt üks väga suur ja ebareaalsena tunduv unistus võiks igal inimesel elus olla. Kui sa sellest palju ja tugevalt unistad ja selle nimel ka tegutsed, siis võid avastada, et see ongi täitunud.

Rain Siemer