Düüni messias

Tekst
Puudub laos
Märgi loetuks
Teatage, kui raamat jõuab müügile
Kuidas lugeda raamatut pärast ostmist
  • Lugemine ainult LitRes “Loe!”
Raamatu kirjeldus

Frank Herberti klassikaks saanud „Düüni kroonikate” teine osa – kujutlusvõime triumf ja üks kõige menukamaid ulmeromaane läbi aegade.


„Düüni messias” jätkab Paul Atreidese ehk Muad’Dibi lugu. Möödunud on kaksteist aastat „Düünis” kirjeldatud sündmustest. Tal on universumi imperaatorina rohkem võimu kui ühelgi teisel maailma ajaloos. Ühelt poolt on ta jumala staatuses fremenite seas, teisalt on tal võimu haarates tekkinud pikk nimekiri vaenlastest.


Vaenlaste salasepitsuste tõttu on ohus kõik Atreidesed, kuid kõige enam kardab Paul oma armsama Chani ja nende veel sündimata pärija pärast.„Kaasaegse ulmekirjanduse tähisteos.” – CHICAGO TRIBUNE


„Võimalik, et „Düün” on praegu isegi asjakohasem kui esmailmumise ajal.” – THE NEW YORKER


„Ainulaadne, millise sügavuse ja erakordse detailsusega on loodud romaani karakterid ja kogu see maailm. Ma ei tea midagi võrreldavat peale „Sõrmuste isanda”.” – ARTHUR C. CLARKE, Briti ulmekirjanik, leiutaja ja futuroloogKaanekujundus ja illustratsioon: Jim Tierney

Täpsemad andmed
Vanusepiirang:
0+
Lisatud LitResi:
27 veebruar 2022
Maht:
280 lk. 1 illustratsiooni
ISBN:
9789985354285
Tõlkija:
Viivi Verrev
Kirjastaja:
Varrak
Copyright:
Eesti digiraamatute keskus OU
Sisukord
"Düüni messias" — loe veebis tasuta üht katkendit raamatust. Kirjutage kommentaare ja ülevaateid, hääletage oma lemmiku poolt.

Отзывы

Сначала популярные

Оставьте отзыв